باقیمانده پرشده محل کلاس روز امتحان جنسیت برنامه زمانی نام خانوادگی
استاد
نام
استاد
کد استاد ساعت واحد شماره گروه نام درس کد درس ترم رشته
کارگاهی عملی نظری کارگاهی عملی نظری
33 17 كلاس 301 پرديس مهرآيين هر دو چهارشنبه 14:30 – 16:00 كلاس 301 پرديس مهرآيين ** محمدبيگي شيراز مجتبي 643 00:00 00:00 03:00 0 0 3 69 رياضيات گسسته 224021 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
37 13 كلاس 102 پرديس مهرآيين هر دو چهارشنبه 08:00 – 10:00 كلاس 102 پرديس مهرآيين ** اکبري سلطاني شهريار 205 00:00 01:00 00:00 0 1 0 46 کارگاه کامپيوتر 224017 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
48 2 سايت 2 هر دو چهارشنبه 09:00 – 11:00 سايت 2 ** بي لابري سياوش 604 01:00 02:00 0 1 2 51 گرافيک کامپيوتري (1) 211022 14011 (211) کارشناسي ناپيوسته مهندسي تکنولوژي نرم افزار
36 14 سايت 2 هر دو چهارشنبه 13:00 – 15:00 سايت 2 ** عاشوري مجيد 403 01:00 02:00 0 1 2 52 شبيه سازي کامپيوتري 211021 14011 (211) کارشناسي ناپيوسته مهندسي تکنولوژي نرم افزار
93 107 هر دو چهارشنبه 10:30 – 12:00 ** طاهري ميراني سيده سمانه 597 00:00 00:00 02:00 0 0 2 4 تفسير موضوعي قرآن کريم 224005 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
118 82 هر دو چهارشنبه 14:00 – 15:30 ** 00:00 01:00 00:00 0 1 0 7 تربيت بدني 2 224009 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
135 65 هر دو چهارشنبه 16:00 – 17:30 ** 00:00 00:00 03:00 0 0 3 8 زبان فارسي 224006 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
500 300 00:00 04:00 12:00 0 4 12  

 

باقیمانده پرشده محل کلاس روز امتحان جنسیت برنامه زمانی نام خانوادگی
استاد
نام
استاد
کد استاد ساعت واحد شماره گروه نام درس کد درس ترم رشته
کارگاهی عملی نظری کارگاهی عملی نظری
48 2 سايت 2 هر دو دوشنبه 11:00 – 13:00 سايت 2 ** بي لابري سياوش 604 00:00 00:00 03:00 0 0 3 57 پايگاه داده ها 224044 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
38 12 سايت 2 هر دو دوشنبه 11:00 – 13:00 سايت 2 ** بي لابري سياوش 604 0000:00 0001:00 0002:00 0 1 2 47 ايجاد بانکهاي اطلاعاتي 211007 14011 (211) کارشناسي ناپيوسته مهندسي تکنولوژي نرم افزار
45 5 هر دو دوشنبه 09:00 – 11:00 ** بي لابري سياوش 604 01:00 02:00 0 1 2 50 سخت افزار کامپيوتر (2) 210020 14011 (210) کارداني پيوسته کارداني کامپيوتر
47 3 هر دو دوشنبه 11:00 – 13:00 ** بي لابري سياوش 604 00:00 01:00 00:00 0 1 0 53 آزمايشگاه پايگاه داده‌ها 210034 14011 (210) کارداني پيوسته کارداني کامپيوتر
42 8 هر دو دوشنبه 14:00 – 15:00 ** قاسم پور محمد 335 00:00 02:00 0 0 2 58 اصول سرپرستي 210039 14011 (210) کارداني پيوسته کارداني کامپيوتر
45 5 هر دو دوشنبه 15:00 – 16:00 ** قاسم پور محمد 335 00:00 01:00 0 0 1 49 شيوه ارائه نوشتاري و گفتاري 210019 14011 (210) کارداني پيوسته کارداني کامپيوتر
265 35 00:00 03:00 10:00 0 3 10
باقیمانده پرشده محل کلاس روز امتحان جنسیت برنامه زمانی نام خانوادگی
استاد
نام
استاد
کد استاد ساعت واحد شماره گروه نام درس کد درس ترم رشته
کارگاهی عملی نظری کارگاهی عملی نظری
39 11 كلاس 302 پرديس مهرآيين هر دو سه شنبه 08:00 – 09:30 كلاس 302 پرديس مهرآيين ** محمدبيگي شيراز مجتبي 643 00:00 02:00 0 0 2 60 رياضي مهندسي 211012 14011 (211) کارشناسي ناپيوسته مهندسي تکنولوژي نرم افزار
46 4 سايت 2 هر دو سه شنبه 09:00 – 11:00 سايت 2 ** اکبري سلطاني شهريار 205 00:00 00:00 03:00 0 0 3 49 ساختمان هاي داده 224023 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
47 3 سايت 2 هر دو سه شنبه 13:00 – 16:00 سايت 2 ** اکبري سلطاني شهريار 205 00:00 00:00 03:00 0 0 3 56 طراحي الگوريتم ها 224032 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
39 11 هر دو سه شنبه 09:00 – 11:00 ** اکبري سلطاني شهريار 205 0000:00 0001:00 0002:00 0 1 2 57 ساختمان داده ها 210036 14011 (210) کارداني پيوسته کارداني کامپيوتر
97 103 هر دو سه شنبه 10:30 – 12:00 ** طاهري ميراني سيده سمانه 597 00:00 00:00 02:00 0 0 2 1 انديشه اسلامي(2) 224001 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
120 80 هر دو سه شنبه 12:00 – 13:30 ** طاهري ميراني سيده سمانه 597 00:00 00:00 02:00 0 0 2 2 انقلاب اسلامي 224003 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
103 97 هر دو سه شنبه 14:00 – 15:30 ** طاهري ميراني سيده سمانه 597 00:00 00:00 02:00 0 0 2 5 تاريخ تحليلي صدر اسلام 224004 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
93 107 هر دو سه شنبه 16:00 – 17:30 ** طاهري ميراني سيده سمانه 597 00:00 00:00 02:00 0 0 2 6 مهارت هاي زندگي 224074 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
584 416 00:00 01:00 18:00 0 1 18
باقیمانده پرشده محل کلاس روز امتحان جنسیت برنامه زمانی نام خانوادگی
استاد
نام
استاد
کد استاد ساعت واحد شماره گروه نام درس کد درس ترم رشته
کارگاهی عملی نظری کارگاهی عملی نظری
39 11 سايت 2 هر دو شنبه 08:00 – 11:00 سايت 2 ** اکبري سلطاني شهريار 205 00:00 00:00 03:00 0 0 3 50 مدارهاي منطقي 224024 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
48 2 سايت 2 هر دو شنبه 11:00 – 14:00 سايت 2 ** اکبري سلطاني شهريار 205 00:00 00:00 03:00 0 0 3 60 طراحي زبان هاي برنامه سازي 224045 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
35 15 سايت 2 هر دو شنبه 14:00 – 16:00 سايت 2 ** اکبري سلطاني شهريار 205 00:00 00:00 03:00 0 0 3 66 مباحث ويژه 1 224050 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
42 8 هر دو شنبه 12:30 – 14:00 ** بي لابري سياوش 604 00:00 02:00 0 0 2 59 زبان فني 210023 14011 (210) کارداني پيوسته کارداني کامپيوتر
164 36 00:00 00:00 11:00 0 0 11
باقیمانده پرشده محل کلاس روز امتحان جنسیت برنامه زمانی نام خانوادگی
استاد
نام
استاد
کد استاد ساعت واحد شماره گروه نام درس کد درس ترم رشته
کارگاهی عملی نظری کارگاهی عملی نظری
43 7 كلاس 102 پرديس مهرآيين هر دو يکشنبه 09:00 – 11:00 كلاس 102 پرديس مهرآيين ** اکبري سلطاني شهريار 205 00:00 01:00 02:00 0 1 2 53 محيطهاي چند رسانه‌اي 211032 14011 (211) کارشناسي ناپيوسته مهندسي تکنولوژي نرم افزار
48 2 كلاس 102 پرديس مهرآيين هر دو يکشنبه 09:00 – 11:00 كلاس 102 پرديس مهرآيين ** اکبري سلطاني شهريار 205 00:00 02:00 0 0 2 1 مباني مهندسي نرم افزار 210032 14011 (210) کارداني پيوسته کارداني کامپيوتر
39 11 سايت 2 هر دو يکشنبه 09:00 – 11:00 سايت 2 ** اکبري سلطاني شهريار 205 00:00 00:00 03:00 0 0 3 45 مباني کامپيوتر و برنامه سازي 224019 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
42 8 سايت 2 هر دو يکشنبه 09:00 – 11:00 سايت 2 ** بي لابري سياوش 604 00:00 00:00 03:00 0 0 3 46 زبان تخصصي نرم‌افزار 211006 14011 (211) کارشناسي ناپيوسته مهندسي تکنولوژي نرم افزار
35 15 سايت 2 هر دو يکشنبه 11:00 – 13:00 سايت 2 ** اکبري سلطاني شهريار 205 00:00 01:00 02:00 0 1 2 49 برنامه‌سازي سيستم 211015 14011 (211) کارشناسي ناپيوسته مهندسي تکنولوژي نرم افزار
48 2 سايت 2 هر دو يکشنبه 13:00 – 15:00 سايت 2 ** عاشوري مجيد 403 00:00 01:00 00:00 0 1 0 55 آزمايشگاه سيستم هاي عامل 224039 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
48 2 سايت 2 هر دو يکشنبه 13:00 – 15:00 سايت 2 ** عاشوري مجيد 403 00:00 00:00 03:00 0 0 3 54 سيستم هاي عامل 224031 14011 (224) کارشناسي کارشناسي پيوسته مهندسي کامپيوتر
44 6 سايت 2 هر دو يکشنبه 15:00 – 16:00 سايت 2 ** اکبري سلطاني شهريار 205 01:00 02:00 0 1 2 48 مهندسي اينترنت 211023 14011 (211) کارشناسي ناپيوسته مهندسي تکنولوژي نرم افزار
38 12 هر دو يکشنبه 09:00 – 11:00 ** اکبري سلطاني شهريار 205 01:00 02:00 0 1 2 54 زبان ماشين و اسمبلي 210030 14011 (210) کارداني پيوسته کارداني کامپيوتر
48 2 هر دو يکشنبه 11:00 – 13:00 ** اکبري سلطاني شهريار 205 00:00 01:00 02:00 0 1 2 45 برنامه سازي پيشرفته (1) 210003 14011 (210) کارداني پيوسته کارداني کامپيوتر
49 1 هر دو يکشنبه 13:00 – 15:00 ** عاشوري مجيد 403 0000:00 0001:00 0000:00 0 1 0 47 کارگاه سيستم عامل (2) 210004 14011 (210) کارداني پيوسته کارداني کامپيوتر
49 1 هر دو يکشنبه 13:00 – 15:00 ** عاشوري مجيد 403 00:00 02:00 0 0 2 46 سيستم عامل (2) 210005 14011 (210) کارداني پيوسته کارداني کامپيوتر
38 12 هر دو يکشنبه 15:00 – 16:00 ** اکبري سلطاني شهريار 205 01:00 01:00 0 1 1 51 برنامه نويسي مبتني بر وب 210037 14011 (210) کارداني پيوسته کارداني کامپيوتر
50 0 هر دو يکشنبه 15:00 – 16:00 ** اکبري سلطاني شهريار 205 00:00 01:00 00:00 0 1 0 48 مباني اينترنت 210001 14011 (210) کارداني پيوسته کارداني کامپيوتر
619 81 00:00 09:00 24:00 0 9 24
فهرست